کلینیک پوست و مو رز

کاشت ابرو,کاشت مو,تزریق چربی,لیپوماتیک,لیزر موهای زائد,تزریق ژل,جراحی بینی,تزریق بوتاکس

کلینیک پوست و مو رز

کاشت ابرو,کاشت مو,تزریق چربی,لیپوماتیک,لیزر موهای زائد,تزریق ژل,جراحی بینی,تزریق بوتاکس

کادر با تجربه ای از جراحان مطرح کشور و تکنسین های با استعداد در کلینیک پوست و مو ( رز ) گرد هم آمده اند تا با استفاده از پیشرفته ترین دستگاهها و تکنولوژیهای روز دنیا خدماتی ارزشمند در زمینه کاشت مو ، کاشت ابرو ، تزریق چربی ، لیپوماتیک ، تزریق بوتاکس , تزریق ژل , لیزر موهای زائد , جراحی بینی و … به هموطنان گرامی ارائه نمایند.تهران ، میدان صادقیه، ضلع شمالی مترو صادقیه، خیابان ولیعصر، نبش طاهریان ، پلاک 58 ، واحد 1 || مشاوره تلفنی : 02144067005 || https://rozclinic.com

بایگانی

اطلاعات مفید درباره کاشت ابرو

rozclinic امیر | سه شنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۰۳:۵۴ ب.ظ

اطلاعات مفید درباره کاشت ابرو

>> مهم ترین اطلاعات درباره کاشت ابرو

ابروها، به طرز عجیبی بر روی ظاهر شما تاثیر می گذارند؛ با اینکه ابروها شکل های بسیار مختلفی دارند ولی اگر حجم ابروهایتان کمتر بشود، تاثیر بدی در ظاهر شما می گذارند. اطلاعات مربوط به کاشت، ترمیم و پیوند ابرو زیاد است و در این مقاله سعی شده است مهم ترین آنها بررسی بشوند.   اطلاعات مفید درباره کاشت ابرو  

>> واقعیت هایی در مورد کاشت ابرو

کاشت و پیوند ابرو دو روش متفاوت به شمار می آیند. هر دوی این روش ها، مزای و معایب خاصی دارند که قبل از انتخاب باید از آنها آگاه باشید.

>> ترمیم ابرو :

 1. ترمیم ابرو با نام شکل دهی دائمی ابروها هم شناخته می شود. ترمیم به ابروهای شما شکل و فرمی ایده آل را می دهد.
 2. این روش جراحی مناسب زن هایی است که می خواهند دارای ابروهایی با شکل خاص باشند.
 3. ترمیم ابرو روشی است که در ابتدا توسط جراحان پلاستیک برای بازسازی صورت افرادی استفاده می شد که دچار سوختگی می شدند.
 4. امروزه، این روش تغییرات زیادی کرده است و تبدیل به ابزار قدرتمندی شده است که می تواند برای ابروهای بیمار، قوس هایی کاملا ماندگاری را ایجاد کند.
 5. کاشت واحدهای فولیکولی ابرو در اصلاح ترمیم ابرو نامیده می شود. ترمیم ابرو شامل استخراج فولیکول های مو از پشت سر بیمار می شود. فولیکول های مو می توانند نتایج ماندگاری را برای بیمار فراهم کنند. از فولیکول های مو برای طراحی هنرمندانه شکل ابروها و بویژه قوس ابروها استفاده می شود.
 6. فولیکول های استخراج شده به شکل دلخواهی، در طول خط ابروی بیمار کاشته می شوند. موهایی که از طریق فرآیند ترمیم ابروها رشد می کنند، ماهیتی کاملا پایدار و با ثباتی دارند.

اطلاعات مفید درباره کاشت ابرو

>> فواید ترمیم ابروها

 1. ترمیم ابروها، خیال شما را از لحاظ اصلاح ماهانه ابروها راحت می کند
 2. ترمیم ابروها، ظاهر ابروها را مرتب می کند و جلوه ای کاملا متفاوت به ابروها می دهد
 3. ترمیم ابروها یک سرمایه گذاری محسوب می شود که شما را از هزینه های بند کردن ابرو رها می سازد
 4. با اینکه برای همیشه ابروهایتان طبیعی و زیبا به نظر می رسند، باز هم می توانید با کمک سایر مواد آرایشی شکل جدیدی به ابروهایتان بدهید.

>> توصیه هایی برای قبل از ترمیم ابروها

6 ماه قبل از ترمیم ابروها، موهای ابروهایتان را اصلاح نکنید. فولیکول موهای ابرو احتیاج به زمان دارند تا برای همیشه ثابت بمانند. اصلاح و مرتب کردن ابروها درست قبل از ترمیم ابروها به فولیکول ها آسیب می رساند و حتی باعث می شود که ترمیم ابروها با شکست مواجه بشود.

>> ترمیم و پیوند ابروها شامل چه تکنیک هایی می شود؟

ابروها را می توان با روش های مختلفی ترمیم کرد. یکی از آسان ترین روش های پیوند ابرو، تکنیک FUE است که در طولانی مدت نسبت به سایر روش ها، نتایج بهتری را به دنبال دارد. ترمیم و پیوند ابروها می تواند کلی و یا جزئی باشد:
 1. ترمیم و پیوند جزئی : رشد دوباره ابروها در اسکاری که در ابروها وجود دارد
 2. ترمیم و پیوند کلی : وقتی تمام موهای ابرو نیاز به رشد دوباره دارند

 >> کاشت ابرو :

 1. کاشت ابروها برای بیمارانی مناسب است که ابروهای کم پشتی دارند و یا در خط ابروهایشان دارای جراحت هستند و یا اینکه بطور مادرزادی اصلا ابرویی ندارند.
 2. کاشت ابرو، روش منحصر به فردی است که می تواند اثرات منفی اصلاح بیش از حد ابروها و یا اثرات لیزر درمانی را از بین ببرد.
 3. شاید فاکتورهای ژنتیکی، بیماری تیروئید و عدم توازن هورمون ها در خون هم در شکل نامناسب ابروها دخیل باشند؛ کاشت ابرو، تنها راه حلی است که می تواند به تمام این نگرانی ها پایان بدهد.
 4. کاشت ابرو برعکس ترمیم ابرو، بر روی میکرو گرافت های سر متمرکز است تا آنها را به طور مستقیم روی خط ابرو قرار بدهد.
 5. کاشت ابرو به دقت خیلی زیادی نیاز دارد زیرا کاشت ابرو هنری محسوب می شود که بر اساس رشد موها، ابروها طراحی می شوند.
 6. گرافت های مو به نحوی در خط ابرو قرار داده می شوند که مانند فولیکول های طبیعی خود ابرو به نظر برسند.

>> فواید کاشت ابرو

 1. کاشت ابرو راهی عالی برای پوشاندن اسکارها و آثار سوختگی در اطراف ابروها است.
 2. کاشت ابرو روشی است که با وجود آن دیگر به بند کردن ابروهایتان نیازی نخواهید داشت.

>> معروفترین روش کاشت ابرو کدام است؟

معروفترین روش کاشت ابرو، تکنیک FUT  است که شامل برداشت فولیکول های اهدایی خود بیمار می شود. در تکنیک های پیشرفته تر FUT از سیستم ربات برای استخراج فولیکول ها استفاده می شود و بخش های اهدا کننده فولیکول بدون شکل گیری اسکار، بخیه می خورند و در نهایت گرافت ها به بخش های خالی سر انتقال داده می شوند.

>> کاندیدهای عمومی پیوند ابرو

کاندیدهای خوب برای پیوند ابرو، کسانی هستند که ابروهای خود را از دست داده اند یا اینکه تجربه کم پشت شدن ابروهایشان را داشته اند. کاندیدهای عمومی برای پیوند ابرو باید بدن سالمی داشته باشند و بانک موی خوبی هم در پشت و گوشه های سرشان  داشته باشند تا جراح بتواند فولیکول های مورد نیاز را از این بخش ها برداشت کند.

>> کاندیدهای اختصاصی پیوند ابرو

پیوند ابرو راه خوبی برای درمان ریزش ابروهای بیمارانی است که بخاطر شرایط و بیماری های خاصی شاهد از دست دادن تک تک تارهای ابروی خود هستند. پیوند ابرو برای کسانی ایده آل است که در وضعیت های زیر قرار داشته باشند: - مشکلات ژنتیکی که باعث از دست دادن کامل ابروها و یا کم پشت شدن ابروها شده است - از دست دادن حجم زیادی از ابروها بخاطر اصلاح بیش از حد آنها - از دست دادن ابروها بخاطر ضربه فیزیکی افرادی که موهای ابروهای خود را در اثر انواع آلوپسی مخصوصا آلوپسی ناحیه ای یا بخاطر عمل های جراحی از دست داده اند، شاید کاندید ایده آلی برای پیوند ابرو نباشند.

>> عوارض پیوند ابرو 

ایجاد اسکار و احتمال عفونت از جمله عوارضی است که بیماران را در مورد کاشت ابرو دچار شک می کند ولی نتایج طبیعی پیوند ابرو به قدری برای بیماران مهم است که حاضرند تمام عوارض آن را تحمل کنند. شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد کاشت ابرو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره 02144067005 تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.   

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی